Sklepy internetowe

Projektowanie atrakcyjnych i nowoczesnych sklepów internetowych, przyjemnych dla klienta oraz łatwych w obsłudze dla użytkownika

Kontakt

Sklepy internetowe

Własny sklep internetowy? Pewnie.

W vWare oferujemy Tobie stworzenie profesjonalnego sklepu internetowego, który będzie potężnym narzędziem dla Twojego biznesu. Bez wychodzenia z domu będziesz mógł prowadzić sprzedaż i poszerzyć swój lokalny biznes na cały Internet. Gdziekolwiek jesteś, będziesz miał dostęp do swojego sklepu na każdym urządzeniu, tworzone przez nas e-sklepy są dostosowane do urządzeń mobilnych. Co raz więcej użytkowników przegląda strony i dokonuje zakupu na swoich smartfonach lub tabletach. Dlatego tak ważne jest, aby strona była responsywna i wygodna do użytkowania, zastosujemy odpowiedni interfejs, który uwzględni wszystkie rozdzielczości.

Sklepy internetowe

Przyjazny system CMS

W tworzeniu sklepów internetowych wykorzystujemy najnowsze technologie i uwzględniamy obowiązujące standardy. System CMS jest intuicyjny i prosty w obsłudze, z łatwością samodzielnie będziesz mógł zarządzać sklepem. Szybko zaktualizujesz informację na swojej stronie, dodasz nowe produkty, kody rabatowe, stworzysz dokumenty zakupu, sprawdzisz płatności, czy wygenerujesz etykiety kurierskie oraz wiele, wiele innych funkcjonalności.

Sklep internetowy gotowy do pozycjonowania

Tworzymy sklepy internetowe, które przygotowane są do pozycjonowania. Zadbamy o każdy szczegół w optymalizacji Twojego sklepu. Uwzględnimy odpowiedni rozmiar grafiki, zadbamy o przejrzystość w kodzie strony, szybkość wczytywania się witryny. Stworzymy dla Ciebie wartościowe treści, które będą przykuwać uwagę klientów. Wszystkie te działania pomogą w uzyskaniu lepszej pozycji w wyszukiwarce internetowej.

Oczywiście jeżeli będziesz chciał, przygotujemy dla Ciebie odpowiednią strategię pozycjonowania czy reklamy. Znamy się na Google Ads i na kampaniach reklamowych w Social Media. Te działania prowadzą do znalezienia się na najwyższych pozycjach w wyszukiwarce internetowej. Zyskujesz wzrost konwersji na stronie sklepu, a dzięki temu większe zyski ze sprzedaży Twoich produktów.

Indywidualny projekt sklepu internetowego

Gwarantujemy, że Twój sklep internetowy będzie niepowtarzalny, wszystkie nasze projekty są indywidualne i dopasowane do wymagań i potrzeb klienta. Tworzymy sklepy zgodnie z zasadami web usability i user experience. Wpływa to na funkcjonalność i czytelność sklepu internetowego, klienci intuicyjnie poruszają się po stronie i bez problemu znajdują to czego potrzebują.

Dbamy o bezpieczeństwo Twojego sklepu internetowego

Wszystkie tworzone przez nas strony posiadają system automatycznej kopii bezpieczeństwa. Gdy pojawi się jakaś usterka, nasi specjaliści przywrócą Twoją stronę w krótkim czasie. Zapewniamy również hosting, dzięki czemu Twój sklep będzie zabezpieczony protokołem SSL, zapobiegać to będzie przechwytywaniu danych z witryny. Możemy również zapewnić opiekę techniczną nad Twoim sklepem internetowym, gwarantujemy pełne wsparcie techniczne oraz doradzamy po zakończeniu prac nad projektem.

Jakie funkcjonalności powinien posiadać Twój sklep?

 • Integracja z płatnościami online
 • System ratalny
 • Integracja z portalami społecznościowymi
 • Połączenie z narzędziami analitycznymi (np. Google Analytics, Search Console, Tag Manager)
 • Połączenie z portalem aukcyjnym Allegro
 • Integracja z systemem Baselinker
 • Integracyjny moduł z wybranymi firmami kurierskimi
 • Mapę lokalizacyjną
 • Formularz kontaktowy
 • Czat
 • Spersonalizowane narzędzia i integracje.

Największą zaletą sklepu internetowego jest brak ograniczeń, nieistotna jest jego lokalizacja czy godziny otwarcia. Twój sklep będzie sprzedawać i zarabiać w każdym momencie. Jeżeli chciałbyś, abyśmy zaprojektowali i stworzyli sklep internetowy, wystarczy do nas zadzwonić lub napisać maila. Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą i pomogą w wybraniu odpowiedniej dla Ciebie oferty.


Zostaw swojego maila lub numer telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą.

Adres


Śródmiejska 6, Lubsko

Telefon