Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych oraz sklepów

Kontakt

Pozycjonowanie stron internetowych oraz sklepów

To nic innego jak wysoka pozycja w wyszukiwarce Google!

Dzięki doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy, nasza firma dokona wszelkich starań aby Twoja strona była widoczna. Będąc na topowych pozycjach w wyszukiwarce Twoja firma zwiększy swoje zyski oraz ilość klientów.

Oczywiście stosujemy techniki tylko dozwolone tzw. White hat SEO.

Pozycjonowanie stron internetowych oraz sklepów

Wszystkie te działania będziesz mógł sprawdzać i obserwować, ponieważ otrzymasz indywidualny dostęp do monitorowania wyników. To pozwoli Ci sprawdzić efekty naszej pracy no i oczywiście pilnować nas.

A żeby uzyskać najlepsze działania możemy zaproponować Ci działania SEM. Czyli Search Engine Marketing są to działania opierające się na pozycjonowaniu, SEO oraz PPC – płatnej reklamy. Dzięki działaniom SEM pozyskujemy ruch na Twojej stronie internetowej, co przekłada się na większe zyski ze sprzedaży prezentowanych produktów lub usług Twojej firmy. Wszystko to jest opisane w naszej ofercie Google Ads.

Sposoby i rodzaje pozycjonowania

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie lokalne

Długi ogon

Audyt SEO

Jednak bardzo istotną kwestią w temacie pozycjonowania jest czas, czyli ile to tak naprawdę trwa?

Pozycjonowanie to długotrwały proces i konieczna jest wytrwałość w działaniach. Jest wiele czynników , które wpływają na pojawienie się pierwszych efektów. Zaliczyć do nich możemy branże w jakiej osadzony jest Twój biznes i konkurencję. Tutaj istotne jest czy oferowane przez Ciebie produkty lub usługi są niszowe czy wręcz przeciwnie, ale również to, czy Twoja konkurencja korzysta z wiedzy specjalistów SEO oraz pozycjonowania. Innym aspektem może być to, jak długo posiadasz stronę firmową, czy prowadzą do niej już jakieś linki, jaka jest jej kondycja i treści oraz czy jest responsywna. I na koniec, coś na co nikt nie ma wpływu, algorytmy Google.

Dlatego odpowiedź na pytanie, jak długo będzie trwało pozycjonowanie Twojej strony, jest bardzo trudne, może trwać od kilku tygodni do nawet kilku miesięcy. Jednak efekty w postaci wzrostu konwersji czyli ruchu na Twojej stronie widoczne są dość szybko.

Najważniejsza jest systematyczna praca i cierpliwość, ale my to mamy!

Chcemy aby nasz klient zobaczył jak najszybciej efekty naszej pracy, również dokonamy wszelkich starań aby utrzymały się one jak najdłużej.


Zostaw swojego maila lub numer telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą.

Godziny pracy


Pon. - Pt. 9:00 - 17:00

Telefon