Google Shopping

Na czym polega kampania Google Shopping?

Google Shopping jest kampanią produktów, skierowaną dla branży e-commerce. Polega na efektywnej promocji Twoich produktów w wyszukiwarce Google oraz Google Zakupy. Reklamy po wpisaniu określonego słowa kluczowego wyświetlają się na samej górze wyszukiwarki. Pojawiają się jako zdjęcie i zawierają nazwę produktu, jego krótki opis z ceną oraz nazwą Twojej firmy. Taka forma reklamy jest bardzo atrakcyjna dla potencjalnego klienta. Nie musi on już szukać produktu na stronie Twojego sklepu, widzi go od razu na samej górze w wyszukiwarce.

W reklamie Google Shopping płacisz jedynie, gdy użytkownik kliknie w Twoją reklamę i przejdzie do Twojego sklepu internetowego.

Dlaczego warto uruchomić Google Shopping?

Google Shopping

Jak wygląda nasza współpraca?

Jeżeli chciałbyś pozyskać nowych klientów, zwiększyć zyski ze sprzedaży i posiadasz własny sklep internetowy to warto jest zainwestować w reklamę Google Shopping. Zadzwoń do nas i przedstaw swoje priorytety oraz oczekiwania. Przygotujemy dla Ciebie odpowiednią strategię reklamy. Skupimy się na przeanalizowaniu Twojej branży oraz konkurencji. Wspólnie ustalimy produkty, które będą brały udział w kampanii, określimy odbiorców reklamy oraz budżet. Dzięki platformie Merchant Center, będziemy mogli zarządzać feedem produktowym, weryfikować błędy indeksowania, monitorować i optymalizować kampanię, uwzględniać sezonowość i trendy w oferowanych produktach. Raz w miesiącu otrzymasz raport z uwzględnieniem poniesionych kosztów w danym miesiącu, liczbą kliknięć oraz wyświetleń reklamy.

Rodzaje reklamy w Google

Google Ads

Google Shopping

Remarketing

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

Kampanie Google Shopping są bezpieczną reklamą. Nie musisz się bać, że jakiś użytkownik lub konkurencja narażą Cię na koszty związane z nagminnym klikaniem w Twoją reklamę. Nasi specjaliści na bieżąco monitorują wyniki kampanii i sprawdzają przychodzące adresy IP. Jeżeli któryś z nich będzie zbyt często się pojawiał, zostanie wykluczony i zgłoszony do Google. W przypadku takiej sytuacji Google analizuje ją i zwraca poniesione koszty.

Skontaktuj się z nami w celu opracowania szczegółów kampanii Google Shopping. Dzięki temu Twoi potencjalni klienci szybciej odnajdą to czego potrzebują – Twój produkt.


Zostaw swojego maila lub numer telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą.

Godziny pracy


Pon. - Pt. 9:00 - 17:00

Telefon