Google Ads

Czym jest kampania Google Ads?

Jest to tekstowa reklama w wyszukiwarce. Twoja strona po wpisaniu ustalonych słów kluczowych, będzie wyświetlać się na samej górze wyszukiwarki Google w formie linków sponsorowanych.

W reklamie Google Ads płaci się tylko wtedy, gdy użytkownik kliknie w Twoją reklamę i odwiedzi Twoją stronę lub do Ciebie zadzwoni.

Dlaczego warto uruchomić kampanię Google Ads?

Google Ads

Jak to robimy?

Jeżeli posiadasz własną stronę internetową lub e-sklep i chciałbyś pozyskać nowych klientów, zwiększyć zyski i konwersję, warto jest zainwestować w Google Ads.

Wystarczy do nas zadzwonić, przygotujemy dla Ciebie bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zanalizujemy branżę Twojej firmy, pomożemy dobrać odpowiednie słowa kluczowe i doradzimy jaka wielkość budżetu przyniesie oczekiwane przez Ciebie rezultaty. Przedstawimy stawki za kliknięcie oraz potencjał indywidualnie dostosowanej do Twojej firmy kampanii reklamowej. Gdy zaakceptujesz nasze propozycję, przejdziemy do uruchomienia kampanii Ads. Nasi specjaliści na bieżąco będą monitorować Twoją kampanię oraz optymalizować ją, tak aby uzyskać jak najlepszą skuteczność, jednocześnie minimalizując koszty. Co miesiąc otrzymasz raport z przeprowadzonych działań, tak aby ocenić efektywność Twojej reklamy.

Rodzaje reklamy w Google

Google Ads

Google Shopping

Remarketing

Brak zagrożeń

Jeżeli boisz się, że ktoś z konkurencji lub nieuczciwy użytkownik będzie klikał specjalnie w Twoją reklamę to spokojnie. Podczas analizowania i monitorowania Twojej kampanii nasi specjaliści również sprawdzają przychodzące adresy IP, gdy któryś adres powtarza się notorycznie, zostanie on wykluczony. Taką sytuację zgłaszamy do Google, aby zapobiec powtórzeniu się jej, a także w celu zwrotu poniesionych kosztów w związku z nieuczciwym kliknięciem w reklamę.

Pozwól się znaleźć potencjalnym klientom, gdy szukają w Google oferty takiej jak Twoja. Skontaktuj się z nami.


Zostaw swojego maila lub numer telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą.

Godziny pracy


Pon. - Pt. 9:00 - 17:00

Telefon