Pozycjonowanie strony internetowej

POZYCJONOWANIE – CO TO I PO CO?


Masz już swoją stronę internetową lub e-sklep? Chciałbyś dotrzeć do nowych klientów? Twoja witryna musi być na pierwszej stronie wyszukiwań Google. Wtedy masz największe szanse na to, że użytkownicy trafią właśnie do Ciebie. Najlepszymi sposobami jest pozycjonowanie strony lub sklepu internetowego – czyli działania SEO oraz reklama Google Ads – PPC.


Na początku warto dowiedzieć się czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to różne działania, które mają na celu podwyższenie pozycji Twojej witryny w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarce Google.
Większość użytkowników klika linki pojawiające się na pierwszej stronie wyszukiwań w Google. Dlatego tak ważne jest, aby Twoja strona tam się znajdowała. Pozycjonowanie jest procesem czasochłonnym, ale jego efekty są bardzo korzystne i długotrwałe.

Działania SEO

Działania SEO zaczynają się od prawidłowej optymalizacji witryny internetowej. Pozycjoner sprawdza funkcjonalność strony internetowej, szybkość wczytywanie się jej i poprawność meta tagów. Jedną z najistotniejszych działań SEO jest content marketing, polega on na tworzeniu i redagowaniu wartościowych i unikalnych treści, w których uwzględniane są kluczowe słowa dla Twojej witryny. Dzięki takim treścią, użytkownicy chętniej korzystają z Twojej strony i poszerzają swoją wiedzę. Innym bardzo ważnym elementem działań pozycjonerskich jest link building. Są to odnośniki, które prowadzą do Twojej strony z innych witryn. Jednak tutaj warto być ostrożnym i nie umieszczać odnośników na nieznanych nam serwisach.

Co można zyskać dzięki pozycjonowaniu?

  1. Szansa na znalezienie się na pierwszej stronie wyszukiwań Google – TOP10, dzięki temu zwiększa się liczba osób odwiedzających Twoją witrynę, a także poprawia się współczynnik konwersji – użytkownik podejmuje działania na stronie np. zakupuje oferowany przez Ciebie produkt lub kontaktuje się z Tobą w sprawie oferowanej usługi.
  2. Długotrwałe efekty – nawet jeżeli zaprzestaniesz działań SEO, to Twoja strona nadal będzie pojawiać się w Google. Jednak należy pamiętać, że pozycja może stopniowo ulegać osłabieniu.
  3. Zwiększyć świadomość marki – tworząc wartościowe treści, umieszczając je na blogu, w mediach społecznościowych czy na zaufanych witrynach, zwiększasz widoczność Twojej marki. Potencjalni klienci, nie tylko dowiadują się o Twoim istnieniu, ale zaczynają kojarzyć Twoją markę i polecać ją.

Dzięki dobraniu odpowiednich słów kluczowych, dopasowanych do Twojej branży i usług/produktów, klienci szybciej Ciebie odnajdą. Po wpisaniu odpowiednich fraz kluczowych w wyszukiwarkę Google, użytkownikowi wyświetlane są najbardziej dopasowane do jego zapytania, strony. Twoja strona też powinna się tam znaleźć.

Jeżeli chciałbyś wypozycjonować swoją stronę lub sklep internetowy, skontaktuj się z nami.
Telefon: 511 – 585 – 222 ☎️
Email: biuro@vware.org 📧

Pomożemy Ci znaleźć się na pierwszej stronie wyszukiwarki Google. Dobierzemy odpowiednie frazy kluczowe, zoptymalizujemy Twoją witrynę, dodamy wartościowe treści i linki. Wszystko po to, abyś był widoczny dla swoich klientów.

vWare Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *